Rent

Sa ei tea veel, kas tahad purjelaua, lohesurfi, veelauasõidu või ujumise jaoks kohe uut kalipsot osta?
Soovid kõigepealt proovida ja kalipso nt rentida?

Pakkume mugavat ja sooja O'Neilli rendi kalipsot. Olemas on 5/3mm ja 3/2 naiste - meeste mudeleid ning 3/2mm lastele mudeleid erinevates suurustes (XS-S-M-L-XL-XXL-XXXL). Kasutusalad: lohesurf (lohetamine), purjelaud, SUP, kanuu, süstasõit, triatlon, ujumine, purjetamine, allveekalastus (vesi 12C-20C)

rental_men.jpgWMS_Rental_YEL-B-2.jpgYouth_Reactor_rent.jpg

HINNAD:

1 päev - 10.00 €
Nädalavahetus - 25.00 € (rendid reedel, tagastad esmaspäeval)
Alates 1-st nädalast 6€/päev 

Sussid - 3€/päev, müts - 3€/päev, kindad - 3€/päev

NB! Ostes hiljem meilt uue talve kalipso, saad selle rendisumma võrra soodsamalt! (kuni 50€)

  

RENDITINGIMUSED: 

Kalipso rentimisel on vajalik esitada isikut tõendavat dokumenti ja tasuda koos rendiga tagatisraha 30 €
Kalipso kasutusel lähtume loomulikust kulumisest st kalipsol ei tohiks tagastamisel olla auke või torkevigastusi, mille avastamisel jääb tagatisraha nende parandamiseks rentijale. 

NB! Ole kena ja palun tagasta meile kuiv ning liivavaba kalipso, just nii nagu rendist selle said.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

 

NB! Vajad rendivarustust enda surfi, veelaua, või muu veespordi laenutesse/kooli? Meil on olemas spetsiaalne rendikalipsode sari, mille loomisel on panustatud kõige olulisemale mistahes rendivarustuse puhul - tagada maksimaalne vastupidavus. Sealjuures on säilitatud O'Neill mugavus ning praktilisus.

Näiteks saab kalipsode suurustest kiirelt aimu värvi järgi - iga suurus on ise värvi. Varruka välisküljelt on samuti lihtne leida märge suuruse kohta. Lisaks on rendikalipso sees suured kirjad, mille järgi on võimalik muretult aru saada, kas kalipso on õiget pidi ja mispidi seda selga tõmmata. Pikkadel kalipsodel on sääred diagonaalse lõikega, et kalipso kergemini seljast ära saada. Kõikide kalipsodega on kaasas vastupidav riidepuu. Rendivestid on väga vastupidavad, eest suurte klamberkinnitustega.

Suurused: XXS  XS  S  M  L  XL  2XL  3XL

Võta ühendust: oneill@kalipso.ee või +372 53 0960 77

meie sõbrad


surf.paper.eePurilaualiitUnitedkiters.eeLohesurfiliitLustilaudurLF-ESTSurfikoolEVVLGoyaTallinn Bay BoatingBESTi SurfiaedJOUNW GroupSurf KämpRahinge ParkSU-2kiteboarding.eeBlack BreadSurfhuntHiiu Surf Shopkristasurf.eesurftownOtepää WakeparkTime To SurfEru Surf Team